REKLAMA

Były wiceprezydent Warszawy odchodzi z PO i atakuje Schetynę

Były wiceprezydent Warszawy odchodzi z PO i atakuje Schetynę

Były prezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, że podjął decyzję o opuszczeniu szeregów Platformy Obywatelskiej. W jego wpisie oberwało się zwłaszcza Grzegorzowi Schetynie. 

Dziś podjąłem niełatwą dla mnie decyzję o opuszczeniu PO. Niełatwą bo lojalność wobec własnego środowiska politycznego jest dla niezwykle ważna. – rozpoczął swój wpis na Facebooku Jacek Wojciechowicz. Ale nie jestem w stanie obserwować tego jak niszczona jest PO. I to przy wielkiej aktywności przewodniczącego i bierności tych, którzy myślą inaczej. A w polityce też trzeba mieć charakter, własne zdanie i najprościej mówiąc jaja. – dodał.

Były prezydent oskarżył Grzegorza Schetynę, przewodniczącego PO o to, że pod jego wodzą partia odeszła od dawnej linii. Choć cenię wielu moich przyjaciół z PO to dziś to co zostało z PO na czele z G. Schetyną już nie jest moją partią. – napisał Wojciechowicz.

Dzięki wszystkim za wiele lat wspólnej pracy dla Polski i Warszawy. – podsumował.

Wcześniej Wojciechowicz napisał specjalne oświadczenie, które zostało opublikowane w serwisie 300polityka.pl. Platforma Obywatelska nieudolnie próbuje zatrzymać złą zmianę. Bez szybkiej i radykalnej zmiany sposobu zarządzania i działania Platformy Obywatelskiej skazujemy Polskę na kolejne lata rządów PiS. Ja takiej chęci zmiany nie dostrzegam – czytamy.

Facebook / 300polityka.pl
REKLAMA

Komentarze