REKLAMA

Bosak poparł PiS? Jest odpowiedź kandydata

Bosak poparł PiS? Jest odpowiedź kandydata

Europoseł PiS Adam Bielan podziękował Krzysztofowi Bosakowi za poparcie Andrzeja Dudy w II turze wyborów prezydenckich. Według wiceprezesa Ruchu Narodowego jest to jednak wprowadzanie wyborców w błąd.

REKLAMA

Jestem przekonany, że wyborcy Konfederacji nie dadzą się nabrać na umizgi Rafała Trzaskowskiego. Cieszy mnie deklaracja Krzysztofa Bosaka, który powiedział, że weźmie udział w wyborach i nie zagłosuje na Trzaskowskiego. Dziękujemy za to wsparcie – powiedział Adam Bielan w rozmowie z TVP.

Sam Krzysztof Bosak dementuje te informacje i zapewnia, że nie poparł nikogo. Do rewelacji, rozpowszechnianych przez europosła Bielana odniósł się w jednym ze swych wpisów na Twitterze.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1278042729935704065?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1278042729935704065%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dorzeczy.pl%2Fkraj%2F145458%2Fbosak-odpowiada-na-podziekowania-bielana-to-klamstwo.html

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Adam Bielan być może odniósł się do deklaracji Krzysztofa Bosaka sprzed I tury wyborów prezydenckich, w której powiedział, że „nie ma szans”, by zagłosował na Rafała Trzaskowskiego. Bosak deklarował potem, że zamierza wziąć udział w II turze wyborów prezydenckich i oddać ważny głos. Więc prawdopodobnie będzie to głos na Andrzeja Dudę, czy więc potrzebne było sprostowanie?

Źródło: DoRzeczy.pl

REKLAMA

Komentarze