Biedronka stawia na Ukraińców! Sklep uruchomił całodobową infolinię w sprawie pracy

REKLAMA

W pogoni za pracownikiem Biedronka uruchomiła nową infolinię.
Od lutego 2019 r. Biedronka wprowadziła nową infolinię dla kandydatów do pracy, która działa w dwóch językach. Co więcej, dla przyszłych pracowników działa również strona rekrutacyjna w ukraińskiej wersji językowej.

Wszystko w związku z planami sieci sklepów do ekspansji i rozrostu.

Biedronka to największy detalista w Polsce. Pod koniec 2018 r. firma dysponowała 2900 sklepami. Pedro Soares Dos Santos, prezes i dyrektor generalny Jeronimo Martins, powiedział, że sieć Biedronka planuje rozrastać się rocznie o 100-150 nowych sklepów.

Zapewnił też, że firma będzie nadal rozwijać się na polskim rynku, jednak nie wykluczył, że w ciągu najbliższych dwóch lat sieć rozwinie również sklepy za granicą.

Firma zainwestowała pieniądze w otwarcie nowej dwujęzycznej infolinii dla kandydatów do pracy. Infolinia jest dostępna w języku polskim i ukraińskim.

Polskojęzyczni konsultanci są dostępni 24/7, a osoby rozmawiające w języku ukraińskim również codziennie, ale w godzinach od 8:00 do 22:00.

REKLAMA

Dzwoniąc na specjalny numer, można uzyskać informacje na temat zatrudnienia, warunków pracy, procesu rekrutacyjnego. Można również poprosić o pomoc w złożeniu aplikacji na wybrane stanowisko albo po prostu zostawić swoje dane.

Dyrektor ds. rekrutacji w Jeronimo Martins, stwierdził, że pracodawcy muszą być bardzo elastyczni i zdecydowanie lepiej reagować na potrzeby kandydatów.

Dzięki infolinii firma staje się bliższa potencjalnym pracownikom sieci. Mają oni stały kontakt z konsultantami i mogą zadawać dowolne pytania.

Dwujęzyczna strona internetowa

Oprócz infolinii, firma również uruchomiła nową wersję strony do wyszukiwania i aplikowania na aktualne oferty pracy – pracawbiedronce.pl. Co ciekawe, strona też jest dostępna w dwóch wersjach językowych – polskim i ukraińskim.

Biedronka obiecuje na start elastyczne godziny pracy, stabilne zatrudnienie, gwarantowany płatny urlop, umowę o pracę, dofinansowanie karty sportowej i politykę wsparcia rodziny.

Na początku swojej pracy kasjer na pełen etat może tam zarobić 2650 złotych brutto. Po trzech latach wynagrodzenie wzrasta do 2950 brutto. W niektórych miastach wynagrodzenie jest wyższe. Na przykład w Warszawie, miesięczne wynagrodzenie wynosi 3550 zł brutto po trzech latach pracy.

spidersweb.pl

REKLAMA

Komentarze