REKLAMA

Bąkiewicz: „Jeśli policja będzie chciała wyjąć pałki, pretekst się znajdzie” [WIDEO]

Bąkiewicz: „Jeśli policja będzie chciała wyjąć pałki, pretekst się znajdzie” [WIDEO]

Prezes stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” wypowiedział się w programie „W Marszu” na kanale Mediów Narodowych na temat przygotowań do Marszu Niepodległości. Ujawnił również robocze hasło nadchodzącego Marszu Niepodległości.

Głównie prace, które obecnie trwają dotyczą Straży Marszu Niepodległości. Trwają one od końca ubiegłego roku. W marcu mieliśmy obóz przygotowawczy dla szefów oddziałów, dla osób decyzyjnych Straży Marszu Niepodległości.

To jest główny element, któremu poświęcamy czas. Wydaje się, że to bardzo ważny element, ponieważ bezpieczeństwo od trzech lat było zapewnione w pełni, jeśli chodzi o uczestników Marszu. Straż Marszu bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków. Policja nie przeszkadzała – powiedział Bąkiewicz

Zobacz też: Dzięki nim marsz przeszedł spokojnie. Poznaj zadania Straży Marszu Niepodległości [WIDEO]

Mamy takie robocze hasło, które po raz pierwszy chciałbym wypowiedzieć na antenie. To jest „Marsz miliona na Stulecie”. Chcielibyśmy bardzo, aby to był marsz miliona. Trzeba pamiętać, że sama idea Marszu łączy wszystkich Polaków, którzy myślą propolsko, patriotycznie i którzy odnoszą się do naszej niepodległości i suwerenności. Chciałbym bardzo, żeby nas było milion, chociaż jest coraz więcej środowisk, które próbuje torpedować nasze działania – stwierdził Robert Bąkiewicz

Program „W Marszu” na kanale Mediów Narodowych dotyczy bieżących przygotowań do Marszu Niepodległości.

Całość wywiadu z Robertem Bąkiewiczem znajduje się poniżej. Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Zobacz też

REKLAMA

Komentarze