REKLAMA

Artur Szczepek: “Kraj pochodzenia produktu ma coraz większe znaczenie dla konsumenta” [WIDEO]

Artur Szczepek: “Kraj pochodzenia produktu ma coraz większe znaczenie dla konsumenta” [WIDEO]

REKLAMA

W internetowej telewizji Mediów Narodowych gościł Artur Szczepek z Instytutu im. Romana Rybarskiego. W Komentarzu Mediów Narodowych Konrad Smuniewski rozmawiał z gościem o celach i planach centrum.

Instytut zajmuje się wieloma sprawami, na różnych płaszczyznach. Przygotowujemy się do projektów wielopłaszczyznowych,a ale także takich, które możemy wykonać w krótkim czasie. Z takich projektów długofalowych – pracujemy obecnie nad projektem Konstytucji – mówił w programie Artur Szczepek.

Rozmowa dotyczyła także patriotyzmu konsumenckiego. Co do kwestii samego patriotyzmu – jednak preferencje pod względem pochodzenia danego produktu są coraz bardziej ważne dla konsumenta. Mówimy także o produkcie regionalnym – zauważa gość MN. Konsument posiada teraz bardzo mocne narzędzia, gdzie może sprawdzić pochodzenie danego produktu – dodaje.

REKLAMA

Zachęcamy do obejrzenia całości nagrania – w nim o nastawieniu partii rządzącej do narodowych haseł czy bojkocie produktów zagranicznych. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Instytut im. Romana Rybarskiego jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem edukacyjnym, odwołującym się do tradycji szkoły krakowskiej w ekonomii XX w.  Misją centrum jest szerzenie wiedzy w społeczeństwie na tematy związane z szeroko pojętą ekonomią, badanie gospodarki rynkowej. Instytut prowadzi badania i proponuje rozwiązania zasadniczych problemów przed jakimi postawiona jest Polska i Polacy.

REKLAMA

Komentarze