REKLAMA

Akcja rekrutacyjna Młodzieży Wszechpolskiej! Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej!

Akcja rekrutacyjna Młodzieży Wszechpolskiej! Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej!

REKLAMA

Przy okazji jesieni i corocznego Marszu Niepodległości Młodzież Wszechpolska organizuje akcję rekrutacyjną. Największa organizacja nacjonalistyczna reklamuje się poprzez filmiki promocyjne i zaprasza na spotkania otwarte

Jak zauważają Wszechpolacy:

Jedną z głównych narodowych przywar Polaków jest bierność! Bierność, która skutkuje tym, że nasze społeczne życie układają siły wrogie Polsce i Polakom! To w rękach młodych leży przyszłość narodu polskiego i Polski. Pokaż, że praca ma sens, że aktywność ma sens! Zwalcz w sobie bierność! Rozwijaj się! Dołącz do największej organizacji nacjonalistycznej!

Zobacz też: Cejrowski gratuluje Młodzieży Wszechpolskiej: “Patrioci ograli reżym”

Zobacz też: Prezes Młodzieży Wszechpolskiej: “Najwyższy czas zalegalizować race, są bezpieczne”

REKLAMA

Młodzież Wszechpolska jest największą organizacją nacjonalistyczną zrzeszającą ludzi młodych, aktywnych i ideowych. Istnieje w każdym województwie i ma w całej Polsce ponad sto kół. Angażuje się w różne inicjatywy na poziomie zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim, współpracujemy z takimi organizacjami jak Związek Żołnierzy NSZ czy ONR. Odwołuje się do idei polskiego nacjonalizmu wykuwając jego współczesną formę, aktywnie uczestniczy w organizacji Marszu Niepodległości i wykonujemy codzienną ciężką pracę u podstaw na rzecz naszego narodu.

Zobacz też: Spotkania otwarte Młodzieży Wszechpolskiej w całej Polsce!

Młodzież Wszechpolska organizuje spotkania otwarte na terenie całej Polski w celu przybliżenia zainteresowanym osobom swojej działalności. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się czym na prawdę zajmuje się największa organizacja nacjonalistyczna.

Jeżeli chcesz dołączyć do Młodzieży Wszechpolskiej wejdź w tej link: dolacz.mw.org.pl, wypełnij ankietę i czekaj na odpowiedź.

Zobacz też przemówienie prezesa Młodzieży Wszechpolskiej

REKLAMA

Komentarze