REKLAMA

Akcja #PolskaFlagaWPolskimDomu odniosła sukces! Polacy chętnie sięgali po biało-czerwone barwy

Akcja #PolskaFlagaWPolskimDomu odniosła sukces! Polacy chętnie sięgali po biało-czerwone barwy

Liderzy Konfederacji wraz z działaczami partii Ruch Narodowy, Federacji dla Rzeczpospolitej, KORWIN, a także osoby ze stowarzyszenia Skutecznych, zorganizowali oraz aktywnie wzięli udział w akcji #PolskaFlagaWPolskimDomu. Wręczano w różnym miastach w Polsce biało–czerwone flagi mieszkańcom.

Akcja była związana z Dniem Flagi Narodowej, która ma miejsce czasie majówki. Działacze Konfederacji rozdawali biało-czerwone flagi mieszkańcom miast w różnych częściach kraju. Między innymi w Olsztynie, Lublinie.

„Rozdajemy polskie flagi na Placu Litewskim przed Katedrą Dominikańską w Lublinie! Jest ze mną liderka RN Lublin Magda Chojnacka numer 5 na lubelskiej liście Konfederacji” – informował Witold Tumanowicz.

Działacze Federacji dla Rzeczpospolitej rozdali 100 flag mieszkańcom Warszawy – „Dziś obchodzimy #DzieńFlagi, jutro święto Konstytucji 3 maja. Z tej okazji działacze Konfederacji w całej Polsce rozdawali dziś biało-czerwone flagi. Warszawscy działacze FdR rozdali 100 flag na pl. Zamkowym”.

Flagi, pieśni patriotyczne, kombatanci AK

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki oprócz rozdawania flag w Olsztynie z działaczami partii KORWIN, RN, oraz Skutecznych, wziął udział w organizowanej przez lokalną społeczność w Naterkach, święcie flagi.

Zachwyciła go świetna atmosfera, kontakt z lokalnymi mieszkańcami, wspólne śpiewy, spotkanie z kombatantami AK oraz strzelanie z broni do tarczy.

#PolskaFlagaWPolskimDomu w Naterkach pod Olsztynem! Znakomita impreza, gratuluję organizatorom, kombatantom i…

Opublikowany przez Robert Winnicki Czwartek, 2 maja 2019

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

REKLAMA

Komentarze