REKLAMA

Afgańczyk skazany za wbicie noża w brzuch ciężarnej Polce

Afgańczyk skazany za wbicie noża w brzuch ciężarnej Polce

W Niemczech doszło do procesu imigranta, który zaatakował ciężarną Polkę. Afgańczyk został skazany przez Sąd Krajowy w Bad Kreuznach na dożywocie. Zabił on dziecko wbijając kilkukrotnie nóż kobiecie w ciąży. Do tragicznego zdarzenia doszło na początku roku.

W styczniu bieżącego roku doszło to tragicznego zdarzenia. 25-letni Afgańczyk kilkukrotnie wbił nóż w brzuch ciężarnej Polce. Doszło do tego podczas kłótni w szpitalu w niemieckim mieście Bad Kreuznach. Najprawdopodobniej byli oni parą.

Czytaj więcej: Wykazał nieszczelność systemu. Gdańscy urzędnicy zgłosili dziennikarza do prokuratury

Mężczyzna jak wynikło w toku śledztwa okazał się być ojcem dziecka, które zabił. Podczas próby ucieczki przed policją schował się na dworcu kolejowym, gdzie ostatecznie został złapany. Zostały mu podstawione zarzuty usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała.

W szpitalu Polka przeszła natychmiastową operację. W wyniku ciosów nożem w brzuch, dziecko nie przeżyło ataku szalonego ojca.

Sąd Krajowy w Bad Kreuznach skazał dzisiaj na dożywocie 25-letniego mężczyznę, który nie odniósł się do zarzucanych mu czynów. Tym samym sędzia przychylił się do wniosku prokuratury o taki wymiar kary.

DoRzeczy

REKLAMA

Komentarze