REKLAMA

30 sklepów Kaufland będzie placówkami pocztowymi

30 sklepów Kaufland będzie placówkami pocztowymi

REKLAMA

Nowa usługa w części sklepów niemieckiej sieci: nadasz i odbierzesz paczkę. To samo zrobiły po wprowadzeniu zakazu handlu sklepy sieci Żabka.

Dzięki temu mogą handlować w każdą niedzielę, nie bacząc na zakaz. Ale Kaufland zarzeka się, że tego nie zrobi.

Kaufland popdisał umowę z firmą PointPack, która jest operatorem pocztowym i która stworzyła własną sieć punktów nadawania i odbierania przesyłek. Z nowej oferty można korzystać od początku kwietnia.

REKLAMA

Żabki mają umowy z tą samą firmą. Dla tych sklepów otrzymanie statusu placówki pocztowej otwiera drzwi do nieskrępowanego handlowania w każdą niedzielę i nieoglądania się na zakaz handlu. Kaufland zapewnia, że nie ma zamiaru otwierać sklepów w dni objęte zakazem.

„Wprowadzenie usług kurierskich do 30 marketów sieci nie jest w żaden sposób powiązane z chęcią otworzenia sklepów Kaufland w niedziele niehandlowe” – zapewniło portal biuro prasowe Kauflanda.

money.pl

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK (tu dajemy odnośnik do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/418181082076318/)

REKLAMA

Komentarze