Szczepek: Gazeta Wyborcza kłamie [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Artur Szczepek podczas konferencji "Aktualność myśli politycznej i ekonomicznej przedwojennego obozu narodowego".

Artur Szczepek podczas konferencji "Aktualność myśli politycznej i ekonomicznej przedwojennego obozu narodowego". / Fot. Instytut im. Romana Rybarskiego

"Gazeta Wyborcza kłamie. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to zachęcam do oglądania Mediów Narodowych i przekonania się, jaka jest linia redakcyjna i jakie treści są promowane" - mówił w Dniu na żywo w MN Artur Szczepek z Instytutu im. Romana Rybarskiego.

Zobacz także: USA: Aborcja nawet w 9 miesiącu ciąży. Biskupi wzywają do opieki nad matkami

Manipulacje Gazety Wyborczej

“Jak zwykle, znając środowisko Gazety Wyborczej – po prostu manipuluje. Dla Gazety Wyborczej wszystkie postawy propolskie, patriotyzm, wspieranie wojska polskiego to jest faszyzm. Każdy pogląd, który nie jest zbieżny z linią redakcji jest dla nich faszyzmem. Wystarczy, że pan wyrazi swoją inną opinię i jest już pan faszystą” – mówił Szczepek.

Skandaliczny raport

“Ten raport jest skandaliczny. Oglądam MN, wielu widzów jest zadowolonych, że jest pluralizm, którego GW nie dostrzega. Piotr Szumlewicz, medialna gwiazda Lewicy i posłowie Platformy Obywatelskiej gościli na antenie MN. Ci ludzie to też faszyści? Też przyszli głosić faszyzm i homofobię? Ich manipulacja na temat wojny na Ukrainie utkwiła mi w głowie. Ich narracja o postawach prorosyjskich to kolejne kłamstwo, którym powinna zająć się porządna kancelaria i wyegzekwować sprostowanie” – dodawał gość MN.

Kłamstwa Wyborczej

“Twierdzimy, że Rosja jest agresorem, staramy się wspierać Ukrainę – informujemy o zbiórkach, nagłaśniamy bandyckie zdarzenia. Trzeba powiedzieć jasno – Gazeta Wyborcza kłamie. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to zachęcam do oglądania Mediów Narodowych i przekonania się, jaka jest linia redakcyjna i jakie treści są promowane. GW manipuluje od lat- uczestników Marszu Niepodległości, rodziny z dziećmi nazywa faszystami, mieliśmy problemy na granicy polsko – białoruskiej, GW atakowała polskich żołnierzy, którzy spełnili swoje zadanie i obronili nas przed prowokacją rosyjską. Teraz mamy przykład ataku na TV, która się rozwija i jest otwarta dla wszystkich” – wskazywał Szczepek.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY