Kryszczak: Atakować Roberta Bąkiewicza – to jest cel, który znamy od wielu miesięcy [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Paweł Kryszczak w studiu MN

Paweł Kryszczak w studiu MN / Fot. YouTube/MediaNarodowe

" Gazeta Wyborcza i stowarzyszenie Nigdy Więcej wpisuje się w ogólny atak na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości" - mówił Paweł Kryszczak z Rot Marszu Niepodległości.

Zobacz także: Przerażająca skala handlu ludźmi. Kobiety i dzieci trafiają do domów publicznych

Ataki na patriotów

“Nie widziałem do tej pory treści antyukraińskich i prorosyjskich w MN, natomiast to co robi Gazeta Wyborcza i stowarzyszenie Nigdy Więcej wpisuje się w ogólny atak na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i całe środowisko związane z Robertem Bąkiewiczem. Te ataki są również ze strony Ruchu Narodowego. Nieważne co mówimy, ważne żeby atakować Roberta Bąkiewicza – to jest cel, który znamy od wielu miesięcy. Celem tych ataków jest dokonanie przewrotu w stowarzyszeniu Marsz Niepodległości i zdyskredytowanie aktualnych władz. Zapowiadał to poseł Robert Winnicki. Wszystkim jest nie na rękę to, co robimy i stąd te ataki” – mówił Kryszczak.

Cel ataku

“Gazeta Wyborcza odniesie zamierzony skutek jedynie w środowisku lewicowym i lewicowo – liberalnym. Poza tym środowiskiem tego nie będzie. To co łączy te ataki to Robert Bąkiewicz i Marsz Niepodległości. Zintensyfikowane ataki widzieliśmy jesienią, przed Marszem Niepodległości, widzimy teraz – wraz ze zbliżającym się nielegalnym Walnym Zgromadzeniem członków stowarzyszenia, organizowanym przez część Zarządu. Celem jest przejęcie, upolitycznienie i wykorzystanie marszu do swojej kampanii wyborczej przez posłów Konfederacji, związanych z Ruchem Narodowym ” – dodawał gość MN.

Nowe władze

“Według statutu stowarzyszenia powinno odbyć się walne zgromadzenie członków, które powinno wybrać nowe władze, natomiast część osób związana z Ruchem Narodowym to wstrzymuje” – podkreślał przedstawiciel Rot Marszu Niepodległości.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY