Robert Bąkiewicz podsumowuje Marsz Powstania Warszawskiego. “To ogromne patriotyczne wydarzenie” [+WIDEO]

wideo
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz podsumował Marsz Powstania Warszawskiego

Robert Bąkiewicz podsumował Marsz Powstania Warszawskiego / fot. YouTube

To ogromne patriotyczne wydarzenie, skalą coraz bardziej dorównujące nawet Marszowi Niepodległości - stwierdził Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz w ramach konferencji prasowej podsumował niedawno odbyty Marsz Powstania Warszawskiego. Prezes Rot Niepodległości zaznaczył, że wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem.

To ogromne patriotyczne wydarzenie, skalą coraz bardziej dorównujące nawet Marszowi Niepodległości. Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, wspaniała pogoda. Opatrzność nas chroniła przed deszczem.

Bąkiewicz wskazał też na rekordową frekwencję – około trzydzieści tysięcy osób szło w Marszu. Podziękował wspierającym wydarzenie powstańcom i kombatantom: mjr Nowakowskiemu, por. Sieradzkiemu, p. Marii Wojnarowskiej i p. Marii Kisielewskiej. Ponowił też zaproszenie na następny Marsz prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Godnie i w spokoju

Nie było zakłóceń, ani żadnych niespodziewanych wydarzeń.

Jedyne, z czym się spotkaliśmy, to jakieś grupy KOD-owców, lewicowo-liberalnych bojówek. Pan Kramek, czy ludzie od niego próbowali wyzwiskami prowokować polskich patriotów, natomiast nie przyniosło to skutku.

Bąkiewicz pochwalił także dobre relacje z funkcjonariuszami policji. Towarzyszący mu Paweł Kryszczak powiedział:

W tym roku mieliśmy rekord frekwencyjny. Mamy nadzieję, że w 2023 będzie nas jeszcze więcej. Podnosimy także poziom organizacji i zabezpieczenia. Dzięki temu zgromadzenie odbywa się godnie i w spokoju.

Robert Bąkiewicz odwołał się do mediów, którym zarzucił przeinaczanie jego słów:

Lewicowe i liberalne media przeinaczają treść moich słów. Powtórzę więc jeszcze raz: Powstańcy walczyli z NIEMCAMI, a nie z nazistami. 78 lat po Powstaniu Warszawskim próbuje się zmyć odpowiedzialność z Niemców. Nie pozwolimy na to. Niemcy mają polską krew na rękach.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

YouTube, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY