Bąkiewicz: Opozycja obrzydza patriotyzm [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / Fot. Twitter/Robert Bąkiewicz

"Hasło Bóg, Honor i Ojczyzna oddaje te ideały, którym powinniśmy oddawać nasze życie" - mówił w Dniu na żywo w MN Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Zobacz także: Sąd znów przeciw Marszowi Powstania Warszawskiego. Kuriozalne przesłanki

Trzaskowski walczy z patriotami

“Wczoraj sąd oddalił decyzję wojewody o tym, że Marsz Powstania Warszawskiego jest cykliczny. Na tę chwilę marsz nie jest zgromadzeniem cyklicznym, ale uspokajam, że złożyliśmy też wniosek o tryb zwykły. Pan Trzaskowski próbuje z przestrzeni publicznej usunąć środowiska, które są mu przeciwne. Dokonuje tego ze względu na taktykę wyborczą, żeby poparcie w jego kręgach było większe. W ten sposób pokazuje, że walczy z tym domniemanym “faszyzmem”. Przez lata indoktrynacji chociażby gazety z ul. Czerskiej, część ludzi uważa, że środowiska patriotyczne, narodowe są środowiskami o poglądach faszystowskich” – mówił Bąkiewicz.

Narodowcy w Powstaniu Warszawskim

“Dziś są formułowane wobec nas zarzuty i pytania, jakim prawem to my, narodowcy, mamy organizować tego typu wydarzenia jak upamiętnienie powstańców warszawskich. Przypomnę, że znaczną część sił powstańczych stanowili narodowcy” – dodał Robert Bąkiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY