Skandal w Premier League. Matty Cash i Lucas Digne oberwali od kibiców podczas meczu

Dodano   1

Premier League. Matty Cash i Lucas Digne z Aston Villi zostali trafieni w głowę podczas meczu z Evertonem / Darren Staples/CSM via ZUMA Wire /Newspix

Podczas meczu Premier League pomiędzy Evertonem i Aston Villą doszło do skandalu. Reprezentant Polski Matty Cash oraz Lucas Digne zostali trafieni w głowę przez kibiców podczas celebrowania gola. Obaj padli na murawę, lecz na szczęście szybko doszli do siebie.
  • Do niedopuszczalnej sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy pomiędzy Everton-Aston Villa.
  • Zdarzenie miało miejsce już w doliczonym czasie – gdy Emiliano Buendia dał Aston Villi prowadzenie.
  • Nie można wykluczyć, że celem “kibiców” był 28-letni Francuz, który kilkanaście dni temu trafił do Aston Villi właśnie z Evertonu.

Kibic chciał “podziękować” Francuzowi?

Do niedopuszczalnej sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy – już w doliczonym czasie – gdy Emiliano Buendia dał Aston Villi prowadzenie.

Podopieczni Stevena Gerrarda wspólnie celebrowali trafienie przy linii bocznej, gdy jeden z kibiców rzucił w ich stronę pełną napoju butelkę.

Niestety, trafiła ona w głowę reprezentanta Polski Matty’ego Casha oraz Lucasa Digne. Nie można wykluczyć, że celem “kibiców” był 28-letni Francuz, który kilkanaście dni temu trafił do Aston Villi właśnie z Evertonu.

Obaj piłkarze upadli na murawę, lecz szybko się z niej podnieśli i wrócili do gry na kilka sekund, zanim sędzia zaprosił obie ekipy do szatni.

Ostatecznie Aston Villa pokonała Everton 1-0. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.