Niezgoda strzelił nietypowego gola w meczu z Austin FC. Zobacz co zrobił Polak [WIDEO]

Cudowna bramka Jarosława Niezgody w MLS

Jarosław Niezgoda z Portland Timbers / Fot. Twitter/Katarzyna Przepiórka

Jarosław Niezgoda zdobył gola dla Portland Timbers w wygranym meczu z Austin FC 3:0 (2:0) w piłkarskiej Major League Soccer (MLS). To jego trzecia bramka w sezonie.

Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 45. minucie. Zrobił to jednak w dość nietypowy sposób. Po podaniu od Yimmiego Chary, Niezgoda skierował piłkę do siatki przeciwnika za pomocą klatki piersiowej skutecznie myląc obrońców.

Jarosław Niezgoda opuścił boisko w 68. minucie, a zastąpił go natomiast Dairon Asprilla.

Zespół z Portland z 55 punktami zajął czwarte miejsce w sezonie zasadniczym Konferencji Zachodniej. W serii play off spotka się z Minnesota United.

Wydarzeniem weekendowych spotkań było 171. trafienie w karierze Chrisa Wondolowskiego z San Jose Earthquakes (1:1 z FC Dallas). To ostatni gol 38-letniego lidera klasyfikacji strzelców wszech czasów MLS, bowiem ogłosił przejście na sportową emeryturę.