Pospieszalski: “W Gliwicach po szczepieniu przeciwko COVID-19 zmarło troje nauczycieli”. Wirtualna Polska nie widzi problemu

Dodano   8  
  Loading
Jan Pospieszalski

Jan Pospieszalski / fot. You Tube / Polskie Radio

Jan Pospieszalski ogłosił na swoim koncie na Facebooku, że trójka nauczycieli z Gliwic zmarła z powodu przyjęcia szczepienia przeciw COVID-19. Informację próbują dementować media, w tym portal Wirtualnej Polski.
  • Jan Pospieszalski na swoim profilu na Facebooku umieścił informację o śmierci trojga nauczycieli z Gliwic. Powodem zgonu miała być szczepionka przeciw COVID-19.
  • Wirtualna Polska próbuje dementować informacje podane przez Pospieszalskiego. Według portalu, troje nauczycieli z Gliwic nie zmarło po szczepieniach. Zaprzecza temu m.in. mgr Arleta Mrugała, powiatowy inspektor sanitarny w Gliwicach.
  • Prokuratura Okręgowa w Gliwicach poinformowała, że prowadzone są trzy śledztwa wyjaśniające ewentualny związek szczepienia ze śmiercią pacjentów. Jednak żadne z nich nie dotyczy wspomnianych przypadków nauczycieli.
  • Zobacz także: Chiny przeciwko planom WHO ws. badań nad genezą pandemii

Pospieszalski w swoim wpisie informuje o trzech gonach spowodowanych szczepieniami przeciw COVID-19.

Pospieszalski o trzech zgonach potencjalnie spowodowanych przez COVID-19

“W Gliwicach po szczepieniu przeciwko COVID-19 zmarło troje nauczycieli” – ogłosił na Facebooku Jan Pospieszalski.

Autor zdjętego z anteny TVP programu “Warto rozmawiać” powołał się na trafiające do niego listy zawierające “ogrom dramatów”.

“Ci, którzy znają tych nauczycieli, którzy obserwowali sprawę z bliska, wiedzą, że ci ludzie nie chorowali przewlekle, byli zdrowymi, normalnymi nauczycielami. Niestety, możemy za nich zmówić modlitwę ‘Wieczny odpoczynek…'” – dodał Pospieszalski.

Wideo Jana Pospieszalskiego (poświęcone także wątkowi paszportów covidowych) ma na Facebooku 246 tys. wyświetleń. Skomentowało je wielu sceptyków szczepień, dziękując na dobrze wykonaną pracę dziennikarską.

Wirtualna Polska dementuje informacje Pospieszalskiego

Wirtualna Polska próbuje dementować informacje podane przez Pospieszalskiego. Według portalu, troje nauczycieli z Gliwic nie zmarło po szczepieniach. Zaprzecza temu m.in. mgr Arleta Mrugała, powiatowy inspektor sanitarny w Gliwicach.

“W powiecie gliwickim zarejestrowano dwa zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19, które dotyczyły zgonów. Oba przypadki nie dotyczyły nauczycieli. Odnosząc się do trójki nauczycieli z Gliwic, którzy prawdopodobnie zmarli po szczepieniu, wyjaśniam, że PSSE nie otrzymała żadnych informacji w przedmiotowej sprawie oraz nie wypłynęło zgłoszenie niepożądanego odczynu poszczepiennego mające związek ze szczepieniem COVID-19, które dotyczy zgonów u nauczycieli” – poinformowała urzędnik.

Dramatycznej historii nie potwierdzają też przedstawiciele szpitala, którzy realizowali akcję szczepień wśród nauczycieli, a także Kuratorium Oświaty w Katowicach.

“Nie wpłynęły żadne informacje, jakoby troje nauczycieli z Gliwic zmarło po szczepieniu na COVID-19” – odpowiedziała WP Anna Kij, dyrektor Wydziału Jakości Edukacji.

Karina Spruś z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach poinformowała, że prowadzone są trzy śledztwa wyjaśniające ewentualny związek szczepienia ze śmiercią pacjenta.

“Żadne z nich nie dotyczy mieszkańca Gliwic, a w dostępnym opisie spraw nie ma wzmianki o nauczycielach” – przekazała WP.

W określeniu faktycznych przyczyn śmierci trzech osób z Gliwic mogłyby pomóc sekcje zwłok. Tych jednak nie przeprowadzono. Nie przesłanie oświadczenia dotyczącego niepożądanych odczynów poszczepiennych w tej sprawie również powinno być przedmiotem śledztwa. Nie można wykluczyć więc, że informacje o zgonach spowodowanych szczepienie, przeciw COVID-19, które podaje Pospieszalski są prawdziwe.

wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
hens
Gość
hens
22 lipca 2021 17:05

W czasie szalejącej ideolo to nasze informacje są prawdziwe, a nie rządowe.

Zawsze tak było i tak jest naprawdę.

The Wolf
Gość
The Wolf
22 lipca 2021 17:29

Ciekawe, że “dementi” zajął się portal – szczujnia… W jednym z cytatów jest odpowiedź – w informacjach o zgonie nie napisano, że byli to nauczyciele, więc pani rzecznik teoretycznie powiedziała prawdę! Ja prawdy nie szukam w TVP, TVN, Polsacie (chociaż tutaj czapki z głów za wywiad z doktorem Bodnarem i zapraszanie gości, którzy mówią wprost, co się dzieje). Szukam jej właśnie u takich PRAWDZIWYCH DZIENNIKARZY, Jak Pan Pospieszalski, jak media poza “głównym ściekiem”! Prawda w tzw. “mediach głównego nurtu” już nie istnieje!

Grzegorz
Gość
Grzegorz
22 lipca 2021 20:34

„W powiecie gliwickim zarejestrowano dwa zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19” Wystarczy porozmawiać ze zaszczepionymi. Niemal wszyscy mieli większe lub mniejsze powikłania poszczepienne. Skoro zarejestrowano tylko dwa na cały powiat, to jest to najlepszy dowód, że zdecydowanej większości powikłań nie zarejestrowano, albo nie zgłoszono. Wielu ludzi niestety nie zgłasza powikłań.

Ja7
Gość
Ja7
23 lipca 2021 06:57

Mainstremowe media to 100% propagandy. Do tego są antypolskie – budują sztuczne podziały. No i zostały utworzone przez aparatczyków z korzeniami w PRL.

ELO
Gość
ELO
23 lipca 2021 06:59

Media głównego ścieku to są terroryści. Terror propagandowy 24 na dobę.

Kamil
Gość
Kamil
25 lipca 2021 13:43
Reply to  ELO

tak

Wolny Czlowiek
Gość
Wolny Czlowiek
23 lipca 2021 11:02

Szczepienia na covid to broń biologiczna do zmiany dna i depopulacji ludzi. Ile osòb jeszcze musi zejść żeby każdy to zrozumiał.
Covid19 to od dawna planowana operacja.

Anna
Gość
Anna
23 lipca 2021 22:58

Ścieki głównego nurtu, na pewno prawdę Ci powiedzą. Ludobójcy w białych rękawiczkach

POLECAMY