Największa flaga w Polsce zawisła w Warszawie. Specjalna akcja

Dodano   0
  Loading
Flaga na Dworcu Centralnym

Flaga Polski na Dworcu Centralnym z okazji jubileuszu Totalizatora Sportowego. / Fot. Twitter

Flaga zamieszczona na fasadzie Dworca Centralnego w Warszawie jest zwieńczeniem akcji Totalizatora Sportowego pod tytułem „Bądź częścią flagi". Organizatorzy zachęcali kibiców do przesyłania zdjęć, które utworzyły patriotyczną mozaikę. Największa flaga w Polsce, której łączna powierzchnia wynosi 420 m2 jest symbolem jubileuszu 65-lecia firmy.
  • Pokaz współpracy tysięcy kibiców oraz Totalizatora Sportowego będzie można podziwiać w stolicy do końca lipca.
  • Jest to największa flaga w Polsce. Można znaleźć na niej kibiców piłkarskich oraz znane osoby ze świata sportu, kultury, biznesu i administracji. Wszyscy przekazują swoje wsparcie dla drużyny narodowej.
  • Totalizator Sportowy zorganizował akcję na 65-lecie swojej działalności.
  • Zobacz także: Finał Euro 2020 na Wembley zagrożony? UEFA stawia warunki

Efekt akcji kibiców oraz Totalizatora Sportowego będzie można podziwiać w stolicy do końca lipca. Największa flaga w Polsce widoczna jest na fasadzie Dworca Centralnego od strony Al. Jana Pawła II. Jest to wyjątkowa grafika, ponieważ znaleźć można na niej kibiców piłkarskich oraz znane osoby przekazujące swoje wsparcie dla drużyny narodowej. Największa flaga w Polsce jest wyrazem nadziei oraz narastających nastrojów społecznych związanych z trwającymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Nie jest to jedyna aktywność firmy znanej ze swojego hojnego wsparcia dla polskiego sportu. Totalizator Sportowy rozdał przed mistrzostwami Europy ponad milion biało-czerwonych flag, które czekały na kibiców w punktach LOTTO. Mecenas polskiego sportu twierdzi, że rok 2021 jest wyjątkowy dla naszego sportu. Dlatego zdecydował się na akcję dedykowaną dla kibiców.

sport.se.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY