Miss Euro dopinguje naszych orłów i przyciąga uwagę reporterów: “Piękność z Polski” [+FOTO]

FOTO
Dodano   4  
  Loading

Marta Barczok na stadionie w Rosji / fot. instagram.com

Marta Barczok, która w 2016 roku została wybrana jako “Miss Euro”, po raz kolejny dopinguje biało-czerwonym podczas zmagań na Mistrzostwach Europy.

W tej konkurencji nie mamy sobie równych. Piękna kibicka Marta Barczok, znów dopinguje naszych piłkarzy na wielkim turnieju. Marta po raz kolejny zwróciła uwagę polskich fanów, którzy są zachwyceni jej urodą.

Marta Barczok dopinguje biało-czerwonych

Kobieta pojawiła się w poniedziałek w Sankt Petersburgu podczas przegranego meczu ze Słowacją, a jej zdjęcia ze stadionu lokalnego Zenita wzbudziły zachwyt polskich kibiców.

W rozmowie z “Super Expressem” Barczok przyznaje, że ma wiele miłych wspomnień z turniejem we Francji, kiedy zdobyła tytuł “Miss Euro”.

– Lubię się wyróżniać z tłumu. Kolory biało-czerwone muszą być na pierwszym planie. Przed meczem jeszcze malowanki, flagi i na stadion 

– tłumaczy kobieta.

Marta już w Sewilli

Marta Barczok jest już od kilku dni w Sewilii, o czym zdążyła napisać na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio dodała zdjęcie na Plaza de Espana w stolicy Andaluzji.

Czytaj także: Czerczesow wody nie pije. Tak zripostował gest Ronaldo. “Niepodrabialny”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
( ˇ෴ˇ )
Gość
( ˇ෴ˇ )
18 czerwca 2021 12:53

Kto by pomyślał, “wzbudziły zachwyt polskich kibiców”… no no..

W pierwszej chwili pomyślałem, że to niejaka Siwiec, żywa szydera ‘służb’ z Ryszarda Siwca, który dokonał samospalenia na stadionie w proteście przeciw zajęciu Czechosłowacji przez Układ Warszawski.

Niemal identyczna.

A objawiła się na stadionie podczas meczu Polska – Rosja właśnie. Ot, taka szutka Mossadu, równa obsadzeniu roli twórcy ‘polski 3” przez Lecha 2, sprowadzeniu niemców przez Mazowieckiego T. czy usadowieniu w Sofii Papierza jako ambasadora tejże ‘polski’.

No i wiele innych podobnie wykwintnych żartów, np. reset z Rosją 17 września.

Przypomnę, że szefem służb wszellakich jest Naczelny Impotent Kraju, ksywa Kałczyński*.

Nie mylić z Banasiem (NIK).

Piotr
Gość
Piotr
18 czerwca 2021 20:52

Tego typowe ściekowe artykuły nie powinny się ukazywać w katolickim, prawicowym medium.

Krzysztof Sciepuro
Gość
Krzysztof Sciepuro
19 czerwca 2021 10:27

Czy naprawde chcemy, zeby nasza Ojczyzna byla kojarzona z takimi tandetnymi panienkami? Zenada, szczyt zlego smaku i kiczu, gdzie szacunek dla barw narodowych!

Jaddg
Gość
Jaddg
26 czerwca 2021 00:45

Pani teoretycznie extra, ale po zastanowieniu wszystkie proporcje jej zewnętrzności są tak przestereotypowane a sama uroda podana w tak podłym opakowaniu, że nie skonsumował bym takiego dania…Jest różnica miedzy pięknem, sexappelm a wulgarnym skupianiem uwagi na swoim ciele.

POLECAMY