REKLAMA

Greta wykorzystywana? Szwedzi chcą zbadania sprawy

REKLAMA

Czy Greta Thunberg jest wykorzystywana przez rodziców? Dla wielu Polaków sprawa jest oczywista. W poprawnie politycznej Szwecji jest inaczej.

Walcząca ze zmianami klimatu Greta Thunberg stała się bohaterką prześmiewczych memów, żartów i złośliwych docinek. Oczywiście wiele środowisk i osób doszło do oczywistych wniosków: ktoś za tym musi stać. Szybko okazało się, że za środowiskami promującymi Gretę stoi wielki biznes czy słynny już George Soros, który finansuje wszelkie inicjatywy lewackie w Stanach Zjednoczonych, Europie i na całym świecie. Gretę wspierają też główne media światowe i liberalne.

Wytknięto też wiele rodzicom Grety. Oczywistym jest, że szesnastolatka nie mogłaby robić tego wszystkiego bez wsparcia rodziców. Co rusz na wierzch wychodzą manipulacje czy hipokryzja Grety i jej rodziny, jak na przykład ws. słynnych już bardzo drogich foteli z prawdziwej skóry. Wiele osób w Szwecji próbuje zmusić władze tego kraju do działania. Szwedzi zastanawiają się, czy chora Greta Thunberg nie jest zwyczajnie przez rodziców manipulowana i wykorzystywana, aby budować ich majątek i karierę.

ZOBACZ TAKŻE: Z wizytą u Roty w Toruniu. Zbiórka #STOP447 trwa [WIDEO]

Przypomnijmy, że rodzice Grety zdecydowali, że przez rok nie pójdzie ona do szkoły, aby móc podróżować po świecie „ekologicznym” jachtem (okazało się, że oprócz wykorzystywania „odnawialnych źródeł energii” posiada on także… silniki spalinowe) i nawoływać polityków do zmiany polityki i gospodarki na ekologiczną. Szwedzi wysyłają więc donosy, aby policja i służby zbadały sprawę, czy aby Greta nie jest wykorzystywana. Szwedzkie służby nie chcą jednak komentować sprawy.

REKLAMA

Komentarze