[ZAPROSZENIE] Tau pierwszą gwiazdą wieczoru podczas Pikniku Koncertu Patriotycznego w Łomży!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Organizatorzy wydarzenia uchylili rąbka tajemnicy i przedstawili pierwszego artystę, który wystąpi na scenie. Gwiazdą wieczoru jest Tau.

Zadebiutował w 2008 roku. Wówczas wypuścił na rynek demo pt. “Seans spirytystyczny”, które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. Dziś na koncie ma już sześć albumów, w tym krążek “Remedium” ze statusem złotej płyty. Tau współpracował m.in. z takimi gwiazdami polskiego rapu jak O.S.T.R., Zeus, Paluchem, Kalim, Pawbeatsem, Bezczelem.

Początkowo występował pod pseudonimem Medium. – Interesowałem się ezoteryką, spirytyzmem, okultyzmem, New Age. Sam mówi o sobie tak: “Bardzo błądziłem, w pewnym momencie stuknąłem się w głowę i stwierdziłem nie mogę uczestniczyć w takim szaleństwie” – wspomina.

22 lipca 2018 roku wystąpi w Łomży na muszli koncertowej. Będzie to niezapomniany wieczór nie tylko ze względu na wieczorny koncert. Już teraz możemy poinformować, że po południu Piotr Kowalczyk (Tau) przeprowadzi spotkanie z fanami, w których trakcie artysta postara się odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania. Będzie również okazja, by pstryknąć pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autograf.

Szczegółowy plan wydarzenia wciąż pozostaje nieznany, ale już dziś organizatorzy poinformowali o darmowym paintballu i placu zabaw dla dzieci, możliwości oddania krwi lub zastania potencjalnym dawcą szpiku, pstryknięcia zdjęcia z grupami rekonstrukcyjnymi, czy też namalowania wspólnego transparentu z kibicami ŁKS-u.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Wzasięgu.pl, Radio Nadzieja, Telewizja Narew, Media Narodowe, Łomżyński przegląd Narodowy, Dziennik nad Narwią.

MATERIAŁ PRASOWY

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY