Mateusz Kijowski nie musi iść do pracy. Dostanie pokaźną kwotę [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Mateusz Kijowski i Elżbieta Pawłowicz w krótkim nagraniu wideo dziękują za zebrane do tej pory darowizny. Informują, że wpłacono łącznie już prawie 32 tys. złotych.

Elżbieta Pawłowicz na jednym z portali zorganizował zrzutkę na rzecz Mateusza Kijowskiego. Akcja została opatrzona tytułem “Stypendium Wolności – Mateusz, zostań w Polsce!”

Mateusz Kijowski pomógł nam się zorganizować do walki o praworządność w Polsce. Na jego zawołanie wyszliśmy na ulice, organizowaliśmy się w całej Polsce i nie tylko tutaj. Zaczęliśmy się uczyć, więcej rozumieć, widzieć dalej i reagować mądrzej. Mateusz zawsze był z nami. – takimi słowami zachęcano do wpłat dla byłego szefa KOD.

Niestety, zapłacił za to spokojem swoim i swojej rodziny oraz dramatycznym obniżeniem standardów życia. Z dnia na dzień stracił najważniejsze źródła utrzymania. Padł ofiarą nagonki medialnej, a wszyscy, z którymi współpracował w 2016 rokiem, są poddani licznym kontrolom skarbowym, wzywani na komendy policji czy do prokuratur. (…) Mateusz nie może znaleźć w Polsce zatrudnienia – czytamy dalej.

Ostatecznie zebrano 32 tys. zł.

Nie trzeba  było długo czekać na komentarze na Twitterze.

źródło:o2.pl
___________________

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY