Odpowiedź Platformy na Marsz Niepodległości? Schetyna: PO złoży wniosek o wotum nieufności dla Rady Ministrów

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
zmiany w PO

/ fot. Michał Józefaciuk via Wikimedia.com / CC BY-SA 3.0 PL

Platforma Obywatelska w piątek złoży w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla Rady Ministrów – poinformował jej lider Grzegorz Schetyna.

Wotum nieufności to odpowiedź na… Marsz Niepodległości. Schetyna próbuje przekonać, że PiS nie reagował na rzekome dewiactwa, które miały się dziać podczas Marszu Niepodległości 2017.

Wniosek skomentował Sylwester Tułajew, poseł Prawa i Sprawiedliwości: 11 listopada mieliśmy wielkie Święto Niepodległości. Dziś analizujemy, co się działo. Hasła, które się pojawiały, były zupełnie niepotrzebne. Politycy PiS wypowiadali się o nich negatywnie; mówili, że coś takiego nie powinno mieć miejsca.

Dzisiaj nie ma potrzeby już do tego wracać. Dlatego to jest dziwna sytuacja, że Grzegorz Schetyna ciągnie ten temat. Obronimy polski rząd, obronimy rząd premier Beaty Szydło, a to, co proponuje Grzegorz Schetyna, jest zupełnie niepoważne. Trudno odpowiednio traktować ten wniosek – dodał Tułajew.

Wniosek PO mają poprzeć PSL i Nowoczesna. Schetyna miał w tej sprawie rozmawiać z liderami tych partii. Wniosek ma zostać złożony jutro.

radiomaryja.pl


Dodano w Bez kategorii

POLECAMY