Wszechpolacy zapowiadają proces przeciwko Obywatelom RP [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Wszechpolacy zapowiadają proces przeciwko Obywatelom RP! Przedstawiamy kolejny Komentarz Mediów Narodowych. Tym razem komentować będą Damian Kita i Mateusz Pławski.

Tematem odcinka jest III Marsz Zwycięstwa Rzeczpospopolitej i burza, jaką wywołali demoliberałowie tuż po organizacji tego wydarzenia.Tuż po marszu lewaccy aktywiści zamieścili na portalu społecznościowym Twitter wpis, w którym porównali Młodzież Wszechpolską do niemieckiej organizacji młodzieżowej NSDAP.

Obywatele RP wraz z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet zorganizowali również blokadę, w trakcie której dało się usłyszeć hasła: Warszawa wolna od faszyzmu, Hańba, Precz z faszyzmem i wiele innych, obelżywych wyzwisk. Również żona Radosława Sikorskiego, Anne Applebaum, napisała na swoim profilu, na portalu społecznościowym Twitter, że Młodzież Wszechpolska to młodzieżowa organizacja faszystowska.

Obywatele RP poszli o krok dalej, dlatego, że nazwali nas wprost polskim Hitlerjugend. My oczywiście zapowiedzieliśmy wytoczenie procesu i takiego w najbliższych dniach mogą się spodziewać. Podobnie jak żona Pana Sikorskiego, skompromitowanego polityka Platformy Obywatelskiej. Komentuje rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Pławski.

Rodowód naszych organizacji jest zupełnie inny, my odwołujemy się do polskich tradycji narodowych z międzywojnia – dodaje Mateusz Pławski. Członek Obozu Narodowo-Radykalnego, Damian Kita, zwraca również uwagę na rodowód słowa faszyzm. Mam takie wrażenie, że ilekroć pada to sformułowanie, o tyle za każdym razem adresat ma inne poglądy, a to słowo jest wypowiadane w różnych kontekstach. 

Wszechpolacy uznali, że kłamstwa wypowiedziane przez różnej maści lewicowców czy polityków muszą znaleźć swój finał w sądzie. Dlatego w najbliższym czasie zarówno Anne Applebaum jak i ObywateleRP mogą spodziewać się zawiadomienia o procesie.

Zachęcamy do obejrzenia całości Komentarza Mediów Narodowych i subskrypcji naszego kanału na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY