REKLAMA

14 letnia Litwinka zabita po sadystycznym, kilkugodzinnym gwałcie

14 letnia Litwinka zabita po sadystycznym, kilkugodzinnym gwałcie

Ayman Aziz, lat 17, skontaktował się z Viktoriją Sokolovą online i zwabił ją do parku Wolverhampton, gdzie poddał ją przerażającym torturom i gwałcie przez wiele godzin, po czym porzucił ciało na ławce.

Urodzona na Litwie Viktorija skontaktowała się z Azizem na Facebooku i Messengerze. Została zwabiona do West Park w Wolverhampton późnym wieczorem 11 kwietnia 2018 roku.

Została brutalnie pobita w pawilonie, zanim została przeciągnięta 150 jardów na ławkę, gdzie jej ciało zostało później odkryte przez psa.

Morderca został złapany na telewizji przemysłowej, gdy próbował ukryć przestępstwo, ukrywając zakrwawione ubrania, usuwając wiadomości z Facebooka i ciskając telefon ofiary w stronę jeziora.

Detektywi uważają, że użył młotka, który nigdy nie został znaleziony, aby rozpocząć atak na swoją ofiarę. Ta doznała złamania czaszki, urazów mózgu i roztrzaskanych kręgów.

Sąd skazał go na dożywocie.

Podczas całego procesu Aziz nie okazywał skruchy, nie dawał żadnych dowodów w swojej obronie i po prostu skinął głową, gdy sędzia nakazał zabrać go do celi.

dailymail.co.uk

REKLAMA

Komentarze